20. 3. 2011

Trichomania - backstage photos, pt.1Opět jsem strávila několik hodin v kadeřnickém salonu Trichomania, ale tentokrát kvůli focení do katalogu. Nejdřívě probíhalo mytí a upravování vlasů, kterého se samozřejmě ujal profesionální kadeřník Mark Weston a došlo i na líčení Zdeňky Bouškové.


Na prvních fotografiích mám skvělé mini šaty s leopardím potiskem od The Birthday suit(ach!), které bylo zapůjčené společně s obuví Botas.
Poté jsem byla oblečena v pruhovaných šatech české návrhářky Dity Petrusové-Filipové.
Fotografovala nás Martina Kalousková, občas i kadeřník,
asistentku po celou dobu dělala Veronika Weston.


Pokud jste ještě nečetli článek o mé vlasové proměně, klikněte ZDE.
modelky: Bára, Hanka, AnnaDěkuji ještě jednou a těším se na finální výsledek!


Fotografie: Mark Weston + vlastní

14. 3. 2011

En Blanc et Noir
Před dávnými časy jsem se pokoušela fotit
analogovou zrcadlovkou na černobílý film.
Na fotografiích pózuje Trang.


Voilà !

11. 3. 2011

Daydream


Bon weekend!
Photo by:
* Lynda Phan Thanh
for more informations about a photographer, click over HERE !OUTFIT: H&M showroom leopard trenchcoat / H&M kids purple cardigan / vintage bright pink shirt / Tally Weijl latex leggins / Mango and H&M shoes / H&M gloves

1. 3. 2011

Trichomania

Pokud jste se zúčastnili včerejšího Fashion Blogger meet-up, jistě jste si všimli mé radikální změny. A jak však vidíte, jedná se o můj nový účes!

V sobotu ráno jsem dorazila do kadeřnického salonu Trichomania, kde na mě čekal Mark Weston.


Nebyla jsem u něho poprvé, týden předtím jsem byla také na krátké konzultaci , abych měla nějakou představu o svém budoucím účesu, který chtěl Mark vytvořit. Nechtěl vytvořit něco nenápadného , ale něco , za čím by se lidé na ulici otáčeli s obdivem. A po tom jsem také toužila!
Kdyby neměl přes třiadvacet let praxi v zahraničí a vlastní vlasové produkty, o kterých se píše poslední dobou v módních časopisech, tak bych určitě do té riskantní akce nešla.
Dorazila jsem někdy v deset hodin ráno s předsvědčením, že budu s novým lookem spokojená. To jsem ještě netušila, že celková práce bude trvat až do devíti večer. Ne že by byl kadeřník nadměrně pomalý, to opravdu ne, ale chtěl odvést svou práci pečlivě, protože když pracujete na něčem bez spěchu, výsledek je vždy kvalitní a i velice uspokojující.

Sedla jsem si do pohodlného křesla, dala si pomerančový džus a hned se šlo do práce. Bylo zde také k dispozici Wi-fi, takže jsem ve volném čase projížděla známé zahraniční blogy.

PROSÍM neděste se! Toto není výsledek, ale teprv začátek!


Nejenom že má Mark cit pro módní trendy, ale i vytříbený hudební vkus. Hudba ho doprovázela a inspirovala téměř celý den.


Než bych řekla švec, vlasy, které mi původně padaly na hruď byly dlouhé asi více než pět cm nad rameny. Většinu času zabíralo barvení vlasů, což vidíte na fotografiích.
Použil speciální ošetřovací metodu pro barvené vlasy s názvem Gloss, o které neuslyšíte nikde jinde v Praze než v salonu Trichomania. Takových podobných péčí má již několik. Nakonec mi doporučil některé z jeho výrobků a popsal postup péče o vlasy.


Tato šílená svítivá barva NENÍ stále ta finální! Chybějí mi jenom tmavé melíry(* viz foto níže)


Kdybych to měla shrnout do jednoho odstavce, bylo by to takhle:
Mark odvedl opravdu kvalitní práci. Jsem s překvapujícím výsledkem nadmíru spokojená. Cítím se velice dobře, když každý pozná, že jsem byla u kadeřníka.
Kdybych to měla bodovat, dala bych bez váhání deset z deseti!


Doporučuji navštívit, pokud toužíte po originálním účesu, který je snadno udržovatelný, po jednoduchém moderním střihu či po barevných vlasech, které nepůsobí přehnaně laciným dojmem koštěte(ale to však známe!).


Salon Trichomania se nachází blízko Národního Muzea v ulici Anglická, asi pět minut od metra IP Pavlova. Více informací naleznete na webových stránkách ZDE.


OUTFIT: H&M showroom cardigan, H&M showroom bow brooch