24. 6. 2011

My blueberry daysNo a je to konečně tady! Děkuji všem věrným čtenářům za hlasování v předchozím článku. Imaginární cenu získávají ti, kteří tipovali, že jsem si nechala od sestry udělat fialové dip dyed hair. Barva je naštěstí smývatelná, takže se nemusím obávat, že mě to časem omrzí. Ještě k tomu si jsem si musím dávat pozor s čím to zkombinuji. Je lepší to ladit s jednoduchými outfity(ne moc barevnými!) neboť to vypadá občas lacině v kombinaci pestrých vzorů. Tentokrát jsem zvolila černobílé oblečení, aby mi vynikly hlavně ty vlasy.  
TADY tak trochu inspirace.
wearing: 
Zara cardigan / H&M long sleeves + bag / Mango necklace / Tally Weijl leggins / Converse All Star shoes

21. 6. 2011

Which color?

Hádejte!
Guess!* Vítěz dostane imaginární pusu na čelo
/ The winner will get an imaginary kiss on the forehead


Thanks to Trang!

14. 6. 2011

Les Voiles
Uhhh... Nebojte se, nebudu vás po celou dobu mé existennce zásobovat fotkami z Francie. Jen se jich potřebuju rychle zbavit. Jinak mám více než dva předpřipravené články, abych se vyhnula dlouhodobým absencím a nízké návštěvnosti. 
A teď k dnešnímu pesimistickému černobílému artiklu. Pohrála jsem si se zrcadlovkou a objevila mnoho užitečných režimů. Toto je jeden z nich.


Ugh.. Don't be afraid, I'm not going to share all photos from France during my whole existence. I just... Need to get out them of my poor netbook. That's a reason. By the way over two articles are waiting for you in this moment, because I want to post more regulary and I also don't want to loose you, my dear readers!
Something about my today's pesimistic black'n'white article. I've been playing with my camera and found so many usefull programs. And this is the one of them.
the most emo photo i've ever taken and the saddest song (below) that i adore:
wearing: H&M parka + scarf + cardigan / Converse All Star / LeSportSac backpack - JoyRich LA collection (www.urbanlux.cz)


11. 6. 2011

I believe in fairies yes, yes!Znáte tu pohádku o Petru Panovi? 
Pamatujete si, jak lítal díky kouzelnému prášku co mu dala víla Zvoněnka?
Také bych si přála žít v Never Never Landu. Ve světě, kde si celý dny můžete hrát.
Jednou jsem o tom snila. A můj sen se jednoho dne zrealizoval ...
Do you know the story about Peter Pan? Do you remember, how he flew with the force of the magic dust? I wish to live in Never Never Land, too. In the world, you can play all day. Once I even dreamt about it and my dream came true not that long ago..   

wearing: Zara kids parka / H&M kids purple cardigan / Zara neon dress / Stradivarius shorts / Mango boots / H&M key necklace10. 6. 2011

Electric Feel Dneska ráno jsem se vrátila domů po krátkém týdnu ve Francii, kde jsem objevovala tajemství francouzského života. Ochutnávala všelijaké gurmánské lahůdky, dýchala čerstvý vzduch nedaleko moře, nechala se hýčkat na venkově a dělala většinu svých zájmů.

Nedoporučuji vám ovšem nákupy v maličkých městech, která jsou dejme tomu hodně ale opravdu hooodně zapadlá, protože je to takové, jak to bývá či předpokládá se být.
Malý výběr, občas dražší kusy oblečení, nevkusný sortiment.


Takže jezdětě mimo město hlavně za dobrým jídlem!

musím uznat, že je to naprosto nejlepší náhražka za rohlíky


na břehu Port-Louisoutfit: Zara kids coat / H&M black jeans / H&M kids purple cardigan / Bershka floral tank top / Converse All Star shoes / LeSportSac backpack - JoyRich collection/ Hello Kitty orange nail polish

6. 6. 2011

Hello sailor!Sobota strávená u Atlatického oceánu, 
kde probíhal týden lodí i různých placetnic v zálivu Morbihan.
Bylo přes 30°C a málem jsem z toho omdlela.
Bohužel jsem si odnesla příšerný opálení!

Saturday spent nearby Atlantic Ocean on Morbiham coast, 
where the day of ship and sailboats took place.
It was over 30°C which made me feel dizzy. I'm afraid I brought a terrible tan along.wearing: 
DIY tee à la Chanel / Mango denim shorts / Converse All Star shoes / (unknown) headband