30. 6. 2011

Fashion TV partybreathtaking výhled z terasy divadla Hybernia
Ve středu večer jsem se setkala na střeše divadla Hybernia s česko-slovenskými bloggerkami, se kterýma jsem se úžasně pobavila! Byly jsme pozvané na fashion session televizního kanálu FTV a popíjely výtečné šampaňské. Paulína, Agnes a Luke, Teruna a Sandra Leopardová se totiž ujmuli jednoho náročného úkolu - měli se promenádovat na červeném koberci v outfitu na 46.ročník Karlovarského filmového festivalu. A pokud Vás zajímá co ještě chystají, zapněte si televizi ve správný čas. Určitě o nich neušlyšíte poprvé!

''I love Fashion TV!''


Adriana z ABNY on heels
E.Schon společně s E.Doškovou

Pauline a Danny Rose

Terézia Mia a Luke bez Agnes
B a A


Teruna, Pauline, Sandra LeopardováMusic: Mocean Worker - Tres Tres Chic

Video is coming soon!27. 6. 2011

DIY: leopard collar


Potřebujete: 
  • libovolnou košili s pevným límečkem (zvolila jsem bílou)
  • leopardí látku (já použila nějaký odstřižek z vintage plyšové tašky ) 
  • jehla + černá niť + nůžky
  • dle potřeby - tento primitivní obrázkový návod


... et voilà!music: Passion Pit - Little Secrets
wearing: Banana Republic white shirt

24. 6. 2011

My blueberry daysNo a je to konečně tady! Děkuji všem věrným čtenářům za hlasování v předchozím článku. Imaginární cenu získávají ti, kteří tipovali, že jsem si nechala od sestry udělat fialové dip dyed hair. Barva je naštěstí smývatelná, takže se nemusím obávat, že mě to časem omrzí. Ještě k tomu si jsem si musím dávat pozor s čím to zkombinuji. Je lepší to ladit s jednoduchými outfity(ne moc barevnými!) neboť to vypadá občas lacině v kombinaci pestrých vzorů. Tentokrát jsem zvolila černobílé oblečení, aby mi vynikly hlavně ty vlasy.  
TADY tak trochu inspirace.
wearing: 
Zara cardigan / H&M long sleeves + bag / Mango necklace / Tally Weijl leggins / Converse All Star shoes

21. 6. 2011

Which color?

Hádejte!
Guess!* Vítěz dostane imaginární pusu na čelo
/ The winner will get an imaginary kiss on the forehead


Thanks to Trang!

19. 6. 2011

Hide & Seek


             
  Mia: Three tomatoes are walking down the street - a poppa tomato, a momma tomato, and a little baby tomato. Baby tomato starts lagging behind. Poppa tomato gets angry, goes over to the baby tomato, and smooshes him... and says, Catch up. 
 

18. 6. 2011

Prague Museum Night '11Zúčastnili jste se také minulý týden dalšího ročníku Pražské muzejní noci?
Navštívili jste Langhans gallery(výstavu Now&Wow) a Veletržní palác stejně jako já?wearing : Zara kids parka / vintage leopard long sleeves / H&M black cardigan / Tally Weijl leggins / Converse All Star shoes


16. 6. 2011

Why do you let me stay here?Mezi mými oblíbenými letními kolekcemi patří jednoznačně Jil Sander. Fascinuje mě jednoduchost a barevnost  jednotlivých modelů.
Letos patří plastové tašky mezi top 10 must have. Vyrábí je například již zmiňovaný Jil Sander, Missoni, populární jsou kabelky Candy od značky Furla, etc. Cenově dostupnější verzi najdete v buticích H&M téměř po celý rok.

Co vy? Jaký máte názor na tento nápaditý doplněk?


 


wearing: 
H&M purple cardigan + bag (collection Fashion Against AIDS) + shoes / Mango black laced top / Stradivarius shorts / Happy Socks(www.urbanlux.cz) / Hello Kitty orange nail polish