30. 9. 2011

Parc de la ColombièreZašly jsme do nedalekého parku, kam budu pravidelně jezdit na kole, ráno cvičit jógu s důchodci, krmit veverky, kupovat si cukrovou vatu a jezdit na kolotoči.

Vzala jsem si na sebe oblečení s přírodními barvami, protože jsem v sobotu odpoledne vyrazila s francouzskou kamarádkou na skautský víkend. 


 * photo by  Lucie Drábková
wearing: H&M top + red cardigan + khaki jeans + bag + shoes / ice watch

26. 9. 2011

Human Behaviour


Zde je výsledek toho, co nafotila před měsícem má talentovaná kamarádka Helene Ngoc Anh.
Děkuji také za make-up a účes Nguyen Pham Thanh Thuy.


wearing: H&M poncho + top + shorts + belt + ear rings / Mango shoes

15. 9. 2011

La vie françaiseZačínám se přizpůsobovat francouzskému životu. Dokážu sníst běhěm oběda 3-5 chodů, ke snídani si dávám bagetu s máslem(kterou předem rozlomím na menší kousky) a k tomu horkou čokoládu, vstávám brzo, abych se stihla nalíčit, snažím se komunikovat francouzsky, platím eury, chodím se fotit k automatickým pračkám. Jediné co nikdy nebudu je snad slazení bílého jogurtu.Outfit: HM kids cardigan / Pull and Bear denim leggins / Bershka floral top / HM bag thanks to showroom / Converse All Star shoes

14. 9. 2011

Flea marketV sobotu proběhl tradiční bleší trh v Dijonu, který se koná jednou ročně. Takže jsem ráda, že jsem na ně narazila náhodně cestou do centra. V Praze můžete na takové trhy narazit na Kolbenovce, každý víkend ráno.


Na fotografiích vidíte, že se prodávalo téměř všechno – použité oblečení, jezdecké helmy, vojenské uniformy, porcelánové panenky, knížky, ruské bankovky, mince, VHS přehrávače, vinylové desky, retro časopisy, komixy, plastové figurky z Kinder vajíček, etc. Vše za opravdu směšné peníze..

10. 9. 2011

Far away


Je tu konečně víkend! 
A v Dijonu je od rána bleší trh, který se koná jednou za rok. Fotografie dodám někdy v průběhu příštího týdne. 

Přesně za dva týdny začne druhý ročník Prague Fashion Weekend a začně i to mé překvapení, jak jsem se již jednou zmiňovala. 
Předtím, ale proběhne fashion&beauty blogger meeting organizovaný Módní Unií. Více informací se dozvíte na facebooku
Mrzí mě, že se nemohu stavit, určitě se budu těšit na reporty z jiných blogů. 

Přeji Vám krásný víkend!
wearing: H&M cardigan
* photo by Lucie Drabkova

6. 9. 2011

Wild rosesBonjour vážení čtenáři! Někteří z vás vědí, že jsem v pátek po obědě odjela autobusem do Francie. Ti, kteří se to teď dozvěděli, tak tady je důvod. Učím se několik roků francouzštinu a myslím si, že jsem stále na stejné úrovni znalosti. Podle mě se člověk nejlépe naučí jazyk pobytem v zahraničí. A tak jsem to zkusila. A to na celý školní rok. V Dijonu.
  

*photo by my lovely roomate Lucie Drabková

wearing: H&M long sleeves, kids leggins, lurex jumper + necklace thanks to showroom / Mango denim jacket / Bershka leopard notebook case / TOPSHOP leopard ankle boots

1. 9. 2011

Dress up your phone


Tento týden si sestra pořídila tři designové kryty na její iPhone 4G
Jak uvidíte níže, Trang miluje asijské vzory. Mně koupila růžové silikonové pro mého iPoda touch
Někdy si musím také koupit pořádný kabátek svému novému smartmobilu Blackberry.

H&M faux leather case

Kryt neslouží jenom na ochranu před poškrábním, ale můžete ho použít jako módní doplněk a krásně sladit se svým outfitem. 
Nejlepší obaly seženete pouze na internetu, ještě jsem neslyšela o žádném dobrém obchodu v Praze.