31. 12. 2011

WOOF!


Woof! Woof! Woof!
Z anglického psího překladu: Šťastný Nový rok!
Dávejte dneska na sebe pozor!
wearing: Mango jumper / H&M kids leggings 

28. 12. 2011

Urban jungle


Pokud jste již byli lovit zlevněné oblečení, museli jste určitě zjistit, že je letos většina obchodníků velice mazaná. Ceny se moc neliší od původních a lidé přesto vykupují zboží s výraznými oranžovými nebo červenými samolepkami na cedulkách. Něco se vyplatí kupovat, něco naopak ne. Záleží však i na značkách. 
Na další kolo slev v prodejnách například jako Zara, Mango(...) si podle mě musíte ještě těch pár týdnů počkat.


Měla jsem včera za úkol koupit bráchovi něco drobného a vzít ho na teplou večeři. Na posledních fotografiích můžete vidět jeho veliké nadšení a první peněženku na suchý zip.

Nezapomínejte hlasovat ZDE!

wearing: F&F coat / H&M black cardigan + gloves + necklace + bag + oxford shoes / Versace for H&M leggings 

25. 12. 2011

Strike A PoseŠtědrý večer jsme strávili ve vietnamské restauraci s celou rodinou, včetně všech strýců, tet, bratranců, sestřenic a tak dále. Konečně jsem měla příležitost vytáhnout své glitterované ''Lita shoes'', za které děkuji D.  Jsou velice lehké a po celovečerním chození mi ani nebolela chodidla. Liší se od Jeffreyho Campbella tkaničkami, gumovým podpatkem a jistě i kvalitou. V budoucnu bych si ráda pořídila určitě ty originální z jiného materiálu, abych je mohla běžně nosit. 
Třeba do školy. 

Jak štědrý byl váš Ježíšek?

PostScriptum: Pokud byste mi chtěli dát ten nejlepší vánoční dárek, prosím sledujte ZDE galerii na mém profilu a nezapomínejte hlasovat;) A slibuji, že si příště ty ponožky zastrčím pořádně do bot. 
wearing: H&M asymetric top / Pull&Bear leggings / New Yorker scarf / Lindex necklace / Lita shoes from eBay - thanks to D.

24. 12. 2011

★ STAR ★

vxsdAM on Make A Gif, Animated Gifs


Zamilovala jsem se do hvězdných potisků! Stejně tak miluji letošní podzimní/zimní kolekci Dolce&Gabbana, která je plná těchto hvězdiček a okouzlujícího třipytu flitrů. 

 Tento týden v Německu jsem si koupila netypické oxford boty, které jsou na platformě (pokud se nemýlím, říká se tomu ''creepers'' - osobně se mi ten název moc nelíbí). Připomněly mi tu barevnou verzi od Prady
V Praze budou určitě brzy v prodeji.

A samozřejmě Vám přeji Joyeux Noël!

wearing: ZARA kids parka / H&M cardigan + bag/ Bershka top / Tally Weijl leggings / Claire's fingerless gloves / New Yorker scarf / H&M oxford shoes

21. 12. 2011

Sprechen sie Deutsch?


Udělaly jsme si se sestrou jednodenní výlet do Drážďan, abychom si odpočinuly od každodenních povinností. 

Drážďany je historické město, nacházející se maximálně 3.5h od Prahy. O víkendu přijíždí do tohoto malého německého městečka přibližně 200 autobusů. Necítila jsem se  popravdě jako v cizí zemi, jelikož jsem všude slyšela češtinu či slovenštinu. Proč se jezdí zrovna tam?
Hlavně kvůli předvánočním slevám, tradičním vánočním trhům, voňavému glühwein(svařáku), krvavě červeným karamelovým jablkům nebo kvůli památkám, muzeiím, galeriím. 

Po náročných nákupech jsme se šly ohřát a ukončit příjemný den v muzeu s díly malíře Otto Dix

wearing: Zara kids parka / H&M lila jumper + bag / TOPSHOP leopard shoes

19. 12. 2011

F L A S H !Určitě jste si poslední dobou říkali, kam jsem se vlastně vypařila. 
Měla jsem tolik práce do školy, že opravdu nešlo nic stihnout vyfotit! Naštěstí mi zbývá pouze jeden zkouškový den a vánoční prázdniny mohou začít!

Legíny z kolekce Versace pro H&M mi tento víkend udělaly velikou radost. Mají takový plavkový materiál, který je neuvěřitelně příjemný. 

Zítra jedu se sestrou do Drážďaň na nákup dárků. Sice to bude podruhé, kdy tam po dlouhé době pojedu, ale tentokrát si to musím víc užít. 
Doporučíte mi nějaké dobré obchody/centra, které stojí za vidění? 
Jinak veliké merci předem za jakýkoliv tip!
wearing: Trang's H&M jacket + black dress / Versace for H&M leggings with palm print / Mixer shoes / Minty Concept Club bag

16. 12. 2011

Homesick


A dneska se jede. 
Domů!


music: Lana Del Rey - Video Games


H&M lurex jumper / Bershka scarf + DIY feathers / Zara dress / H&M cardigan / Pele-Mele vintage necklace

10. 12. 2011

Baiser VoléMůj první parfém. 
Od Cartier s názvem Baiser Volé, v překladu zní jako ''Ukradený polibek''
Obsahuje esenci z lilií. Vůbec nezapáchá silně jako živé květiny, ale naopak velice sladce.
Mrzí mě, že neexistují zatím žádné 4D blogy, abych vám nechala přičichnout.
Ale líp než Francouzka ve videu to snad nedokážu popsat.


Jaký druh parfému preferujete vy?

7. 12. 2011

ColdnessPouze týden školy a poté odjezd domů na Vánoce.
Na internátě netopí, takže mi zima po ránu vždy zkazí náladu. Nezbývá mi nic jiného než si vzít na sebe několik vrstev tmavého oblečení, abych vlastně přežila pobyt v zahraničí. Ještě k tomu je naše škola rozdělená do několika velkých budov. Občas se stává, že musíme poběžet přes dvůr, abychom se dostali včas na hodinu. Z toho vyplývá, že jsme celý den oblečení v kabátech a botech
Ach já se tak těším na svůj teplý domov!


* photos by Lucie Drábková


wearing: Zara kids coat / H&M cardigan + fringe bag + gloves + Lucie's leggnings / Zara long sleeves / Converse All Star shoes

4. 12. 2011

RebelNechodím do školy, nedělám úkoly, na všechno kašlu.
Jsem prostě rebelka! *wearing: H&M jumper + leggnings/ Mango denim jacket / TOPSHOP leopard shoes / LeSportSac backpack - limited edition by Joyrich LA

* Ale to samozřejmě neberte vůbec vážně:)